XIV Niedziela zwykła

XIV  Niedziela  zwykła

1. W  sobotę  przypada 13 dzień m-ca. Tego dnia o g. 20.30 serdecznie zapraszam na  kolejne  nabożeństwo fatimskie przy Dębie.

2. Raz jeszcze zapraszam do włączenia się do liturgicznej służby ołtarza dzieci, zwłaszcza  te,  które były przyjęte tego roku do I Komunii św. Starsi również są mile widziani…

3.  Ruszyły zapisy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę z naszej Archidiecezji na Jasną Górę. Warto przeżyć  tego  rodzaju  duchowe doświadczenie  na  drodze  swojej wiary, serdecznie zachęcam. Informacje na stronie www.ppag.pl  i  pielgrzymkowym Facebooku 

4.  Następna niedziela  jest  drugą  w tym m-cu – ofiarami wspierać będziemy  nasze prace w  świątyni.  Dziękuję serdecznie fundatorom kolejnej nowej ławki – są nimi mieszkańcy  i działkowicze 18-stu rodzin z Karczewka. Szczególne zaś podziękowanie dla p. Ani  Okręt za trud zbierania tych ofiar….

5. Kalendarz liturgiczny:

pn.    –  św. Jana z Dukli

czw.  –  św. Benedykta, Patrona Europy

pt.     –  św. Brunona z Kwerfurtu

sb.    –  św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

6.  Bardzo dziękuję za obecność, modlitwę, życzenia, kwiaty i upominki, wszelką życzliwość,  dobroci  i pomoc w ubiegło tygodniowym świętowaniu mojego jubileuszu 25 lat posługi  kapłańskiej w tym Sanktuarium i Parafii, „Bóg zapłać”.

7.  Msze św. w tym tygodniu będą odprawiane wyjątkowo o godz. 19.00 w poniedziałek,  środę i w piątek (we wtorek i czwartek Eucharystii nie będzie).

  Życzę  błogosławionej  niedzieli w  gronie rodziny oraz  zdrowego i bezpiecznego tygodnia.  Wszystkim Szczęść Boże.

Dąbrówka  Kościelna,  6.07.2024 r.    (Ks. Proboszcz)