XXVII Niedziela zwykła

XXVII  Niedziela  zwykła

1. W piątek  przypada 13 dzień miesiąca – serdecznie zapraszam na ostatnie w tym roku  nabożeństwo fatimskie przy Dębie o godz. 19.30   Nie rezygnujmy z tej  modlitwy, którą tak ceni sobie Boża Matka. Nabożeństwa różańcowe odbywają  się  w dni powszednie o  godz. 18.30.

2.  Zachęcam do żywego i codziennego udziału także dzieci i młodzież –  swój  różaniec  będą miały  w  poniedziałek,  środę  i  piątek  o  17.00

3.   W następną niedzielę przeżywać będziemy kolejny  „Dzień Papieski”  wspierając   fundację  „Dzieło Nowego  Tysiąclecia”, która  stawia  sobie  za  cel  organizowanie   funduszów stypendialnych  dla  biednych i uzdolnionych  uczniów.

4.  Pięknie dziękuję za dekorację ołtarzy i przekazane dobroci na plebanię, a o uporządkowanie kościoła  uprzejmie proszę  teraz  mieszkańców  Turostówka II  i  Stęszewic.

5. Kalendarz liturgiczny:

            –  pt.    – bł. Honorata Koźmińskiego

           –  sb.    – bł. Radzyma Gaudentego

6.  Serdeczne „Bóg zapłać” za dzisiejsze ofiary na nasze dalsze działania, a w  zakrystii zapraszam do nabywania cegiełek – kalendarzy na kolejny rok. Jak się prezentują można  zobaczyć w gablocie, w kruchcie kościoła.

Dąbrówka  Kościelna,  07.10.2023 r.