XIII Niedziela zwykła

XIII  Niedziela  zwykła

1. Zakończyliśmy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nadal jednak pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.

2.   W tym tygodniu  przypadają  I czwartek i piątek  miesiąca.

>  w I czwartek  przed wieczorną  Eucharystią  zapraszam na różaniec w int. nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

>  w I piątek  o godz. 18.00 Eucharystia z nabożeństwem wynagradzającym Sercu Pana  Jezusa.  Spowiedź  dla  dzieci i  młodzieży od  godz. 17.00

3.  Następna niedziela  jest  drugą  w tym m-cu – ofiarami wspierać będziemy  nasze prace w  świątyni i na cmentarzu.

4.  Kalendarz liturgiczny:

pn    – św. Tomasza, Apostoła

czw  – św. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

sb.   – św. Jana z Dukli

5.   Serdecznie dziękuję jedynie dwom Paniom z I gr. z Pawłowa Sk. za uporządkowanie  naszej świątyni, a  także  panu  Markowi Szelewskiemu  za kolejne prace na cmentarzu  i przy kościele „Bóg zapłać”.

6.  Ruszyły zapisy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę z naszej Archidiecezji na Jasną Górę. Warto przeżyć  tego  rodzaju  duchowe doświadczenie  na  drodze  swojej wiary,  serdecznie zachęcam. Zainteresowanych  odsyłam na stronę www.archidiecezja.pl

7.  Wszystkim osobom, które przybyły do nas oraz wyjeżdżającym życzę, aby wakacje bądź urlop, obojętnie gdzie spędzany, był miłym wypoczynkiem, ale  też  czasem pełnym dobra  i wzrostu duchowego.

Dąbrówka  Kościelna,  01.07.2023 r.